Leerkrachten schooljaar 2018-2019

Groep Welpen/Stokstaartjes
               
Frencis Evers                                    Sandra Selen 
Werkdagen: ma-woe-do-vr            Werkdag: di
f.evers@sbo-opdetump.nl             s.selen@sbo-opdetump.nl         

Groep Stokstaartjes

Imke van den Berg
Werkdagen: Ma t/m Vr
i.vandenberg@sbo-opdetump.nl

Groep Giraffen
            
Emmy Raemakers                           Sandra Selen
Werkdagen: Di-Woe-Do-Vr             Werkdag: ma                               
e.raemakers@sbo-opdetump.nl   s.selen@!sbo-opdetump.nl   
       
Groep Pinguïns
                                         
Lianne Engelen                               Ellen Peeters                                                          
Werkdagen: ma-di-wo-vr               Werkdag: do                                                                                   
l.engelen2@sbo-opdetump.nl       e.peeters@sbo-opdetump.nl         

Groep Panda's
                              

Neiske Quicken                             Emke Houben
Werkdagen: ma-di-woe                Werkdagen: do-vr
n.quicken@sbo-opdetump.nl      e.houben@sbo-opdetump.nl
               
Groep Wasberen
                                   
Anke Kuijpers                                    
Werkdagen: ma t/m vr                   
a.kuijpers@sbo-opdetump.nl         

Groep Zebra's                          

Sandra van der Pouw Kraan
Werkdagen: ma t/m vr
s.vanderpouw@sbo-opdetump.nl                                                    
   
Groep Tijgers                               
                                          
Leonie Janssen                                         Tom Thijssen
Werkdagen: ma-di-do-vr                         Werkdag: woe     
l.janssen2@sbo-opdetump.nl                t.thijssen@sbo-opdetump.nl 
 
Groep Uilen
                                  
Mies van Helden                                  Tom Thijssen
Werkdagen:  ma-di-woe                      Werkdagen: do-vr
m.vanhelden@sbo-opdetump.nl      t.thijssen@sbo-opdetump.nl

Groep Vossen
                                      
Wendy Zwets                                            Tom Thijssen                                              
Werkdagen:  di t/m vr                              Werkdag: ma
w.zwets@sbo-opdetump.nl                    t.thijssen@sbo-opdetump.nl